Кошик
9 відгуків
+380637383478
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Klaire Interfase Plus / Інтерфаза Плюс 120 Capsules

  • Під замовлення, 17 днів

1 218 грн.

+380637383478
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Klaire Interfase Plus / Інтерфаза Плюс 120 Capsules
Klaire Interfase Plus / Інтерфаза Плюс 120 Capsules
1 218 грн.
Під замовлення, 17 днів
+380637383478
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

InterFase Plus від Klaire Labs пропонує ту ж запатентовану формулу ферменту, що і оригінальний продукт InterFase, з додаванням етилендіамінтетраоцтової кислоти (EDTA).

InterFase Plus і біоплівки

Біоплівка складається з мікроорганізмів, укладених в матрицю екзополісахаридів і экзопротеинов. Ця матриця прилипає до інших поверхнях, чинячи опір зсуву. Мікроорганізми, укладені в ці біоплівки, що володіють високою стійкістю до антибіотиків та інших протимікробних препаратів. Вони також стійкі до бактериоцинам, вироблюваним пробіотиками. InterFase був спеціально розроблений для руйнування матриксу біоплівки, в який можуть проникати патогени шлунково-кишкового тракту.

Були обрані конкретні ферменти, вибрані для InterFase і InterFase Plus, тому що вони можуть руйнувати позаклітинні полімери, які часто зустрічаються в біоплівці. Ці ферменти можуть руйнувати клітинні стінки бактерій і дріжджів. Klaire Labs перевірила ці ферменти in vitro на предмет їх антибактеріальної активності і виявила, що вони здатні викликати значну деградацію спільнот біоплівок, що складаються з патогенних бактерій і дріжджів.

Кальцій, магній і залізо необхідні для створення біоплівок. EDTA, що входить до складу InterFase Plus, зв'язує метали, необхідні для утворення біоплівок.

Як приймати InterFase Plus

InterFase и InterFase Plus предназначены для использования вместе с другими усилиями по поддержанию здоровой микрофлоры и функции желудочно-кишечного тракта. В сочетании с этими другими усилиями рекомендуется принимать любой из продуктов InterFase вместе с широким, высокоактивным, многовидовым пробиотиком, а также формулой пребиотика. Это будет стимулировать производство и рост сообществ здоровых кишечных микробных биопленок, в то время как InterFase работает над устранением патогенных. Если необходимо и по указанию вашего лечащего врача, InterFase и InterFase plus также можно принимать с противомикробными средствами, но принимать эти капсулы не следует во время еды, чтобы получить максимальный эффект.

Хранение и обращение с InterFase Plus

Как и в случае с пробиотиками, ферменты жизненно необходимы. Klaire Labs разработала свои продукты InterFase для поддержания полной активности в течение нескольких недель, пока они хранятся при комнатной температуре. Если вы охладите продукт, вы можете немного продлить срок его хранения. 

Компанія Klaire перевірила ефективність кожного продукту до і після звичайних строків доставки (навіть після того, як холодні упаковки нагрілися), і може гарантувати, що продукт буде доставлений з кількістю ферментів, зазначеним на упаковці.

Користувацькі характеристики
БрендKlaire
  • Ціна: 1 218 грн.