Кошик
9 відгуків
+380637383478

Захист від біоплівки, Biofilm Defense, Kirkman labs, 60 капсул

  • Під замовлення, 12 днів

2 750 грн.

+380637383478
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Захист від біоплівки, Biofilm Defense, Kirkman labs, 60 капсул
Захист від біоплівки, Biofilm Defense, Kirkman labs, 60 капсул
2 750 грн.
Під замовлення, 12 днів
+380637383478
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Борючись з хронічними інфекціями є проблемою, яка стала більш важкою, з яким можна мати справу. Вчені в усьому світі тепер мікроорганізми розглядають як розвинені' складні колонії, які розвивали унікальні і заплутані способи вижити. У всіх нас, як передбачається, є нормальна' здорова' симбіотична флора, зростаюча в нашому трактаті GI, який допомагає нам відбити хвороботворні мікроорганізми і алергени. Коли баланс хороших помилок і поганих помилок зруйнований' наша імунна система не може функціонувати оптимально і хронічні інфекції, і проблеми алергії можуть послідувати. Пам'ятайте, що 70% нашої імунної системи проживають у нашому травному тракті.

Коли наша імунна система слабка' хвороботворні мікроорганізми знаходять спосіб налаштувати місце проживання в нашому тілі й трактаті GI. Щоб ухилитися від імунної системи і вижити у ворожому' токсичної навколишнього середовища' ці помилки виробляють слизувате речовина, назване биофильмом. Цей биофильм оточує і захищає погані помилки як непроникна фортецю, що дозволяє їм процвітати і відтворити. Як вони відтворюють' вони продовжують здійснювати свої токсичні побічні продукти, які можуть мати несприятливі ефекти на здоров'я господаря без господаря, навіть розуміє, що помилки там. Нещодавно' вчені виявляють способи проникнути через ці патогенні биофильмы і піддати погані помилки внизу. Вони виявили, що склад більшості биофильмов складається з цукрових молекул або полісахаридів' корисних копалин (таких як кальцій' залізо і магній)' ДНК і фібрин.

Деякі дослідження показали, що за допомогою ферментів, які потенційно погіршують компоненти патогенного биофильма' інфекції в легенях' пазухах і ранах легше очистити. Defense™ биофильма містить комбінацію унікальних ферментів, у яких є здатність розчинити цукор і компоненти фібрину більшості патогенних биофильмов. Оскільки це відчуває нестачу в будь-якому істотному кількості протеази' яка може роздратувати чутливий трактат GI' Биофильм, Defense™ може бути взятий на порожній шлунок. Насправді може бути рекомендовано клініцистами використовувати цей продукт на порожній шлунок, що супроводжується відповідними природними або фармацевтичними антибактеріальними препаратами, які призначаються для певної помилки або помилок. Як завжди' рекомендується, щоб будь-яка цілісна програма, предназначающаяся для трактату GI, включала якісні ферменти' пробіотики' попередню биотику і поживні речовини, які допомагають відновити і вилікувати оболонку травного тракту і дозволити нашій симбіотичної флорі і природному биофильму ставати відновленими.

Розмір порції : 1 Коротка Складу порції / % DV NEC власна суміш ферменту 457 мг / * Pectinase 380 endo-PG / * Glucoamylase 65 AGU / * Serrazimes (endo/exo протеаза) 20'000 U / * Nattozimes (endo/exo протеаза) 1 000 Ян / * Бета-glucanase 60BGU / * AM Протеази 10 AP / * Ліпаза 2'500 FIP / * Протеаза 6.0 5 000 ХАТИН / * Альфа-галактозидаза 100 галонів U / * Xylanase 1 000 ікс-одиниць / * МІДЬ CELLULASE 500 / * Амілаза 300 одиниць Добсона / * Invertase 250 SU / * * Денні значення, не встановлені.

Інші Компоненти: Овочева Целюлоза' Вода. Не містить: Казеїн' клейковина' соя' дріжджі' молоко' сахароза' консерванти' приправи' забарвлення' желатин' яйце' арахіс' горіхи дерева або риба.

Дозування
Одна капсула щодня або, за призначенням лікарем.

Запобіжні заходи
Не Дозволяють Порошку В Капсулах Входити в Око Або Контакт Шкіра.
Дієтичні потреби Яйце Вільна Риба Не містить Горіх Без глютену Не містить Арахіс Вільна Соя Не містить Цукрова Не містить Пшениця Не містить Дріжджі безкоштовний Безкоштовний Желатин

Ці заяви не були оцінені Управлінням з контролю за продуктами і ліками (FDA). Ці продукти не призначені, щоб діагностувати' лікувати або вилікувати будь-яку хворобу або захворювання. Будь ласка, консультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж почати будь-здійснення або програму харчової добавки або перед використанням їх або будь-якого продукту під час вагітності або якщо у Вас є серйозне захворювання.

Основні
Виробник  Kirkman Labs
Користувацькі характеристики
БрендKirkman Labs
  • Ціна: 2 750 грн.